Aktualności

 

Gmina Kobierzyce – Rzetelny Samorząd
W dniu 28 czerwca br. w Warszawie odbyła się Wielka Gala „25 lat wolności dla Polskiej Rzetelności”, która zgromadziła przedstawicieli świata biznesu i polityki. Podczas gali odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatów Laureatom IV edycji Projektu „RZETELNI”. Gmina Kobierzyce otrzymała Certyfikat w obszarze Rzetelny Samorząd. Statuetkę odebrał Wójt Gminy Kobierzyce Ryszard Pacholik.

fot. Europa 2000 Consulting Sp. z o.o.

Nagrodzeni Certyfikatami to podmioty, o których można powiedzieć, iż są partnerem godnym zaufania, partnerem, który w sposób profesjonalny i rzetelny wywiązuje się ze swoich zobowiązań nie tylko względem swoich klientów, kontrahentów, ale także względem swoich pracowników. Są to także podmioty, które świadome praw, jakimi rządzi się otoczenie, w którym funkcjonują, podejmują działania na rzecz konkurencyjności na rynku przy pełnym poszanowaniu i respektowaniu zasad etycznych. Wiedzą też doskonale, jak pozyskiwać i wykorzystywać środki z Unii Europejskiej, co przekłada się na efektywne zarządzanie.


Gospodarzem wieczoru był Robert Składowski – Prezes Zarządu Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług, zaś słowa uznania dla Laureatów projektu, w formie listu skierował Sekretarz Stanu Kancelarii Prezydenta – Olgierd Dziekoński.

Maria Okraszewska

« powrót | do góry •