Aktualności

 

Veolia
Harmonogram – wywozu gabarytów z terenu Gminy Kobierzyce – 2014 r. zabudowa jednorodzinna i wielorodzinna

Miejscowości

Data wywozu odpadów

Trasa I: Bielany Wrocławskie;

MAJ : 19

Trasa II: Bąki; Chrzanów; Domasław; Królikowice; Krzyżowice; Magnice; Nowiny; Owsianka; Żurawice; Księgienice; Wysoka

MAJ : 20

Trasa III: Budziszów; Cieszyce; Damianowice; Dobkowice; Jaszowice; Pustków Wilczkowski; Pustków Żurawski; Rolantowice; Solna; Szczepankowice; Tyniec nad Ślęzą; Wierzbice; Ślęza

MAJ : 21

 

Trasa IV: Kobierzyce; Kulice; Pełczyce

MAJ : 22

Trasa V: Małuszów; Racławice Wielkie; Tyniec Mały; Żerniki Małe, Biskupice Podgórne

MAJ : 23
Prosimy o wystawianie GABARYTÓW w przeddzień wywozu lub do godziny 6 w dniu wywozu.


Veolia Usługi dla Środowiska oddział w Krapkowicach informuje, że w maju br. na terenie Gminy Kobierzyce zostanie przeprowadzona akcja Wystawka – w ramach której zabierane będą odpady, które ze względu na swoje gabaryty nie mieszczą się do pojemników tj. meble, sprzęt RTV (telewizory, radia, itp.), sprzęt AGD (lodówki, zamrażarki, itp.), sprzęt komputerowy (komputery, drukarki, itp.), opony (tylko do samochodów osobowych), dywany, duże zabawki, mniejsze elementy wyposażenia wnętrz pod warunkiem, że będą zapakowane w workach.

Sprzęt należy wystawić przed posesją wcześnie rano lub wieczorem w dniu poprzedzającym Wystawkę. Po przejeździe samochodu odpady nie będą już odbierane. Równocześnie informujemy, że na terenie gminy funkcjonuje gminny PSZOK (Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych), w Pełczycach przy. ul. Czystej (teren oczyszczalni) , który nieodpłatnie przyjmuje wszelkiego rodzaju odpady komunalne wytwarzane w gospodarstwach domowych, nie pochodzące z działalności gospodarczej.

« powrót | do góry •